Wnętrza

Moje wnętrze nadmorskiego apartamentuKlimaty nadmorskich wnętrz są dla mnie wyjątkowe, niepowtarzalne...są to wnętrza, w których czuję się doskonale i myślę, że większość ludzi dobrze się w nich czuje, nawet jeśli do głowy nie przyszłoby im urządzać mieszkania w takim stylu.
Gdybym mogła mieć kiedyś dom na jakimś słonecznym wybrzeżu to zapewne oszalałabym ze szczęścia urządzając w nim każdy kącik. Zestawiłabym w nim style amerykańskich rezydencji z Long Island z elementami wnętrz francuskiej Bretanii i Skandynawii.
Ostatnio dane było mi urządzać apartament nad naszym morzem i myślę, że udało mi się osiągnąć zamierzony efekt...jest tak przyjemnie, że ciężko pozbyć się gości ;-) Zobaczcie sami, poniżej kilka fotek detali oddających klimat tego mieszkania. Niebawem dorzucę jeszcze kilka fotek tego wnętrza.

Uwielbiam polować na wnętrzarskie dodatki zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i tych internetowych. I tak część z dodatków w tym wnętrzu znalazłam na kampaniach na stronie Westwing - www.westwing.pl  , niektóre w sklepie TK Maxx w Trójmieście a pozostałe w różnych wnętrzarskich sklepach w sieci.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza